Члени журі

Георгій Касьянов

Історик, професор університету Марії Складовської-Кюрі у Любліні, досліджує історію 19-20 століть, інтелектуальну історію та історичну політику. Автор кількох книжок, зокрема «Розрита могила: Голод 1932—1933 років у політиці, пам'яті та історії» та «Past continuous: історична політика 1980-х ‒ 2000-х. Україна та сусіди»

Наталя Шліхта

Історикиня, завідувачка кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія», досліджує історію церкви у повоєнній УРСР, авторка кількох монографій та посібників, зокрема «Церква тих, хто вижив.
Радянська Україна, середина 1940-х – початок 1970-х рр.» Та «Як працювати з радянським минулим на уроках історії»

Оксана Кісь

Історикиня і антропологиня, завідувачка відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України. Президентка Української асоціації дослідниць жіночої історії. Досліджує жіночу історії, феміністську антропологію, усну історію. Авторка кількох книг, зокрема «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти»

Наталія Гуменюк

Журналістка, дослідниця, директорка Лабораторії журналістики суспільного інтересу. Авторка кількох книг, зокрема «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Крим». Керівниця освітнього проєкту «НАШІ 30», членка проєкту «Від «воєн пам’яті» до спільного майбутнього: подолання поляризації в Україні»

ЛЮДМИЛА МАХУН

Вчитель історії та громадянської освіти загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Дубечне, Волинської обл.  Автор методичних розробок з історії та громадянської освіти.

ЕЛЛА СИТНИК

Вчитель історії та правознавства спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського р-ну м. Києва Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Відмінник освіти України Лауреат Всеукраїнських конкурсів: «Класний керівник року. Крок у XXI сторіччя» (2000 р.) та «Учитель року – 2007» в номінації «Правознавство» Нагороджена Почесним знаком «Василь Сухомлинський» Делегат II та III з’їздів працівників освіти і науки України Член Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба». Тренер з громадянської освіти