Радянське минуле та його вплив на життя сучасної молоді

онлайн опитування української молоді

Дорогі учасники,

минуло 30 років відколи СРСР припинив своє існування, а Україна відновила свою незалежність. Та попри це багато радянських уявлень про хороше/погане, справедливість, стосунки між особою та державою тощо продовжують існувати в нашому суспільстві. Чи можемо ми ідентифікувати та (пере)осмислити ці уявлення? Запрошуємо вас поміркувати над цим непростим запитанням за допомогою нашого опитування.

Ваші відповіді на запитання опитування стануть для вас також першим кроком до подальшої участі у Другому конкурсі учнівських історичних проєктів на тему «Радянське минуле: (пере)осмислення історії».

Опитування є анонімним, ваші відповіді будуть використовуватися лише в узагальненому вигляді з іншими анкетами, і їх ніколи не використовуватимуть для оцінки вашої успішності в школі. Відтак, важливо, аби ви відповідали на ці запитання відверто. Просимо вас лише вказати назву вашого навчального закладу та прізвище, ім’я по батькові педагога який/яка запропонував/ла вам пройти це опитування. Це допоможе нам запросити вашого педагога на один із навчальних семінарів.

vhs DVV International Korber Stiftung Нова Доба EUSTORY Federal Foreign Office Civil Society Cooperation

Цей проєкт є частиною Історичного конкурсу у Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, що проводиться спільно Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Фондом Кербера за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини