Наскільки радянське минуле є важливим для об’єктивного осмислення нашої історії? Яким чином воно впливає на сучасне життя? Які сліди радянської історії присутні у нашій щоденній дійсності, і як ми з ними маємо давати собі раду? Мова йде не лише про різноманітні зведені у радянський час споруди, пам’ятники тощо, але й, передусім, про наше ставлення один до одного, про наші спільні цінності й пріоритети.

Про ці та інші виклики осмислення радянського минулого ви можете подискутувати у довільному колективному форматі разом зі своїми однокласниками, педагогами, іншими дорослими.

Участь у таких обговореннях стане для вас запорукою подальшої ефективної участі у нашому конкурсі.

Узагальнивши результати такої дискусії, відповідно до визначеної форми (перейти до форми), ваш педагог зможе долучитися до одного із семінарів для консультантів історичних молодіжних проектів.

vhs DVV International Korber Stiftung Нова Доба EUSTORY Federal Foreign Office Civil Society Cooperation

Цей проєкт є частиною Історичного конкурсу у Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, що проводиться спільно Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Фондом Кербера за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини